„Jei ne pakilti, tai bent pažvelgti į žemę iš paukščio skrydžio“

Fotografavimas iš paukščio skrydžio – šiuo metu populiari paslauga leidžianti pasigrožėti gamta, įamžinti kokį nors įvykį, užfiksuoti objektus darbams. 3Dreklama.lt – teikia profesionalias nuotraukų fiksavimo paslaugas naudojant dronus, kurie manevruodami geba įamžini net ir sunkiai pasiekiamas vietas. Naudojant pažangias vaizdo įamžinimo platformas fiksuojamos nuotraukos yra aukštos raiškos bei kokybės.

Mūsų naudojami radijo bangomis valdomi lėktuvėliai:

  • Neteršia ir niekaip kitaip nekenkia gamtai;
  • Darbai atliekami naudojant moderniausias technologijas, taigi taupomas klientų laikas.

Įamžiname šiuos objektus, renginius bei vietoves:

  • Šventės bei renginiai. Maratonai, festivaliai bei įvairiausios miesto šventės bus įamžinamos naudojant specialius dronus, kurių tikslas sukurti aukštos kokybės bei detalias nuotraukas. Kiekviena smulkmena net ir iš paukščio skrydžio matysis tobulai.
  • Pramoninės paskirties objektai fotografuojami siekiant įgyvendinti kokius nors projektus bei apžvelgti teritoriją. Juk nuotraukos suteikia kur kas daugiau informacijos nei tekstas. Radijo bangomis valdomi lėktuvėliai nesunkiai įamžins paprastu fotoaparatu niekaip nepasiekiamas vietas. Paukščio skrydžio metu galima paprasčiau įvertinti bei susipažinti su teritorija.
  • Kurortų apžvalgos reikalingos, kad turistai bei kiti svečiai galėtų susipažinti su vietove, kurioje planuoja leisti laiką. Net ir nebuvus galima įsivaizduoti, kaip viskas atrodys. Daugelis klientų teigiamai vertina, kai poilsio vietas gali apžvelgti iš dangaus, kadangi tai padeda paprasčiau įsivaizduoti kaip viskas atrodo. Tuo pačiu tokio tipo nuotraukos yra tarsi detalus žemėlapis, kuris padės paprasčiau susiorientuoti vietovėje.
  • Gamtos nuotraukos iš paukščio skrydžio kuriamos ir parteikiamos įvairiems projektams, kurių tikslas parodyti, konkrečios teritorijos paviršių ar net grožį. Net ir stipriai išdidintos nuotraukos išlaiko savo raišką ir gali būti nuostabi interjero detalė.
  • Neįprastos fotografijos kartais reikalingos norint užfiksuoti besikeičiančius objektus bei panašaus tipo meninius darbus. Kad ir ką reikia nufotografuoti – naudojant specialią techniką viskas yra nesunkiai įgyvendinama.

Gautos foto iš paukščio skrydžio naudojamos tiek siekiant supažindinti klientus bei verslo partnerius su vietove ar objektu, tiek norint papuošti savo namus nuostabiomis nuotraukomis, kurios sukuriamos pasitelkus pažangiausias technologijas.

Radijo bangomis valdomų lėktuvėlių galimybės – neribotos, tad net ir siekiant įgyvendinti patį įmantriausią užsakymą – viskas įmanoma.

DCIM100MEDIADJI_0254.JPG

sklypų-fotografijos