Virtualus turas, tai egzistuojančios vietos simuliacija, įprastai sukurta iš fotografijų arba vaizdinės medžiagos. Turo pagalba galite pereiti nuo vienos nuotraukos prie kitos, kas sudaro tokį įvaizdį, jog po patalpas vaikščiotumėte patys. Panoraminė nuotrauka – tai tokia nuotrauka, kuri jums sudaro galimybę matyti viską 360 laipsnių aplink save. Tokiu būdu, vaizdas sukuriamas padarant daug skirtingų vietų nuotraukų išsyk būnant vienoje pozicijoje. Šio tipo patalpų prezentacija yra kur kas naudingesnė ir patogesnė negu tik atskiros pavienės nuotraukos, kurios dažnai palieka abejonių. Taip pat pasitelkiamos multimedijos raiškos priemonės, t.y. įvairūs efektai, garsas, kurie ekskursiją po patalpą ar gamtą padaro intuityvią.

Kodėl turėtumėte naudotis panoraminiu vaizdu vietoje paprastų nuotraukų?

1. Klientai matys erdvinį vaizdą kuriame galės vaikščioti – kur kas geriau negu kelios nuotraukos ir ne visada reikalingos pastraipos teksto.
2. Pirkėjai kur kas geriau įvertins pirkinį, todėl nereikės atsakinėti į pasikartojančius klausimus ir vėliau nusivilti dėl sugaišto laiko.
3. Pranašumas konkurentų atžvilgiu dėl interaktyvumo ir paprasto naudojimo.
4. Vizuali informacija kur kas informatyvesnė ir padidins jūsų šansus parduoti prekę. Statistiškai praleidžiama vos 2-3 minutės skaitant skelbimą ir daugiau negu 20 minučių naršant virtualios panoramos tinklapyje.

Kaip panoraminės nuotraukos gali būti pritaikomos praktiškai? Įsivaizduokite jog jums reikia išreklamuoti prabangų kruizinį laivą. Vienas svarbiausių dalykų, kuriais bus susidomėję jūsų būsimi klientai, tai kruizo kambarių kokybe. Įsivaizduokite, jog jiems pakaks nueiti jūsų pateikta nuoroda ir visas vaizdas kaip ant delno: galima apžiūrėti ne tik patį kambarį, tačiau ir į kambario kainą įeinančius patogumus. Štai kodėl virtualus turas yra geras paslaugos reklamavimo įrankis.

Naudodamiesi profesionalia įranga, galime garantuoti nuotraukų kainos bei kokybės santykį, visiems savo klientams. Po užsakymo atlikimo, gausite vieną variantą diske o antrasis bus įkeltas mūsų internetiniame tinklapyje. Ne tik kad sutaupysite pinigus, rinkdamiesi šį reklamavimo būdą, tačiau būsimiems pirkėjams sudarysite patogesnę prieigą – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kas gali būti patogiau?